Ringo 2022

Jako každý rok od 4.5. do 8.5. se koná celostátní Royalovská akce Ringo. Žel poslední dva roky se nemohla uskutečnit, a proto jsme se všichni o to víc těšili na letošní ročník.

Letošní ročník nesl název „SKRYTÁ IDENTITA” a všechny večerní duchovní programy byly právě na toto téma. Chvály vedly různé kapely a mohli jsme prožít super čas s Pánem.

Kromě duchovního programu, který byl fajn a všichni si ho užili, bylo taky hodně doprovodných aktivit jako třeba kadeřnický salón, který byl naše stanoviště a všichni zákazníci si jej velmi pochvalovali, což se už o rodičích úplně říct nedalo, ale co, třeba využít každé nepřítomnosti rodičů, že :). Další atrakcí byly třeba lodičky, lanové aktivity, hlavolamy a nebo třeba terénní týmová hra.

Myslím, že si to všichni užili a dokonce jsme posbírali hodně cen v jednotlivcích. Kromě toho nás každý den navštívily nějaké složky našeho záchranného systému, přijeli se se svým vybavením pochlubit policisté a hasiči, kteří udělali par ukázek, a taky nás navštívil BESIP se svým stánkem pro děti.

Důležitou součástní ringoturnaje je i Ranger roku – kde soutěží tříčlenné družstva ve znalosti Bible, uzlování, stavbě stanu, rozdělání ohně a štafetovém běhu. Letos naši nejmladší dosáhli na 1. místo, junioři byli druzí!!!

A teď to nejdůležitější – ringoturnaj – zde se nám vedlo velmi dobře, naši nejmladší vyhráli a starší skončili třetí, zbytek týmu se dostal do pavouků, dokonce i naši vedoucí si zahráli a nebyli vůbec špatní, ba naopak, byli vynikající. Na závěr jen zmíním heslo celého ringoturnaje, jenž vždy na začátku říkal zakladatel Ježek:„Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát. Ale ne tak úplně vyhrát, jako vyhrát si!“ což myslím, že se všem povedlo a už se těšíme na další ročník!
Ringu zdar!


Posted in Aktuality by