Co si zabalit na tábor?

Dobrý den !

Letošní stanový tábor se blíží a vy se jistě ptáte po detailech, které potřebujete znát, aby jste naplánovali vše potřebné pro účast svých ratolestí na táboře. A tady jsou:

Dokumenty, které musíte mít sebou: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení od lékaře (pokud jste ho již neodevzdali), potvrzení o bezinfekčnosti podepsané vámi v den nástupu! Pokud jste ještě nezaplatili tábor – tak peníze a pokud ještě jste nám nedodali vytištěnou a podepsanou přihlášku na tábor pak i tu.

Tel. kontakt na vedoucího: 725 063 694 (O2) Marek Mitrenga Tel. na zdravotníka: 604 77 22 93 (T-Mobile) Michaela Mitrenga

Sebou :
1.) Jelikož během tábora se budeme přesouvat na různá místa, prosím zabalte dětem malý batůžek, ve kterém si budou nosit pití a drobnosti.
2.) Velký kufr – vše ostatní zabalte dětem nejlépe do cestovního kufru, který budou mít uložený pod postelí na dřevěném roštu (děti budou mít přehled, co kde mají) .

Děti by měly mít kromě obvyklých věcí (dbejte, aby si věci balily děti samy tak, aby věděly, co mají sebou!) následující:

útěrku na ešus; ešus (nerezová, hliníková miska, plastová apod.) s poutkem na zavěšení; lžíci taktéž poutko na zavěšení ; plastový (nerezový nebo termo) hrníček rovněž s poutkem na zavěšení a vše podepsané nesmyvatelným fixem; baterku (čelovku nejlépe); šátek; pláštěnku (poncho); láhev na vodu (1 – 1,5l, lze i pet láhev); hygienické potřeby; spodní prádlo; spacák (doporučujeme teplejší, pokud nemáte teplejší – tak jim přibalte deku); karimatku; ručník; plavky; oblečení do lesa, které lze zašpinit popřípadě roztrhnout (nejlépe maskáče); tenisky; sandály; pohorky, gumáky (nebo jiné nepromokavé boty), teplé oblečení na večer (mikinu, letní bundu, svetr); kšiltovku; sluneční brýle; krátké kalhoty; trička s krátkým i dlouhým rukávem; opalovací krém; psací potřeby; zápisníček; pokud dítě má Bibli; kapesníky; oblečení na spaní; ponožky; repelent proti komárům. Pokud vaše dítě mělo (má) problém s nočním pomočováním – prosím, přibalte jim (nebo předejte zdravotníkovi) jednorázové plenky – je lepší vyhodit mokrou plenku než pak prát a sušit mokrý spacák a oblečení.

Žádáme vás, aby děti měly věci označené, často děti nejsou schopny identifikovat své věci!
Léky: zabalené zvlášť + popis dávkování – předáte je na srazu zdravotníkovi, nezapomeňte na lékařský posudek a na prohlášení o bezinfekčnosti (nutno podepsat v den nástupu)

Co nebrat: prosíme, nedávejte dětem jídlo, které se může rychle zkazit (pouze svačinu na cestu) – děti budou mít 5x denně jídlo! Nedávejte dětem mobily – budou je rušit (děti se věnují hrám na mobilu, videím apod. místo aby trávily čas s kamarády) a hrozí ztráta – v žádném případě nejsme schopni vzniklou škodu uhradit. K dispozici bude mobil od vedoucího pro případy náhle potřeby. Rovněž dětem nedávejte příliš velký obnos peněz (hrozí ztráta, ale i odcizení).

Návštěvy: Návštěvy rodičů všeobecně nedoporučujeme. V případě potřeby lze se domluvit.

Bůh Vám žehnej!