Nečekané zakončení lovu kance!!!

Ve čtvrtek večer jsme odešli lovit kance. Každá skupinka šla na jinou stranu podle stop, které kanci zanechali. V noci jsme je ale nenašli a tak jsme noc strávili pod širákem. Byla krásná, teplá noc.

Ráno jsme posnídali v přírodě a najednou jsme uslyšeli hlas kančat. Každá skupinka ulovila jednoho kance. Zjistili jsme ale, že to jsou mláďata a že v blízkosti je i jejich matka. Proto jsme se všichni spojili, udělali rojnici a ulovili matku kance. Bylo to na zelené pláni plné borůvek – mňam – to byla odměna po náročném lovu.

Odpoledne jsme měli zase ztišení ve skupinkách a pak workshopy. Pokračovali jsme v učení dovednosti, které správný hraničář potřebuje umět. Před večeři bylo v tábořišti celkem dost ticho, protože hodně z nás chtělo udělat zkoušku mlčení.

U taboráku bylo moc fajn. Prožili jsme krásný čas ve chválách, modlitbách a i pár z nás se stalo Božími dětmi – je to supr!!!

V noci jsme měli přepad – vlajku jsme uchránili, zajali jsme 10 zajatců a užili si tak noční hru.

Ráno nás v tábořišti přivítala mlha, ale teplíčko. Na snídani jsme měli kávu, koláče, rohlíky s pomazánkou a zeleninou – moc dobře nám tady teta Renča vaří!!!!

Tak se loučíme, další zprávy pošleme pozdějí.


Posted in Aktuality by