EUROCAMP 2020

Eurocamp se koná jednou za čtyři roky a je to největší setkání Royal Rangers v Evropě. Několik tisíc „royalistů“ táboří ve svých národních vesnicích. Kromě úžasných zážitků tady účastníci také získají nové zkušenosti, kontakty, přátelství…

Obrovský tábor je zpravidla rozdělen do menších vesnic, které organizují během něj společná setkání. V průběhu dne probíhá program na tzv. Marketplatz, kde je možné shlédnout různé přehlídky, vystoupení delegací, koncerty či se zapojit do hudebních a tanečních soutěží. Několik desítek tvůrčích dílen – workshopů nabízí účastníkům možnost se zapojit do různorodých aktivit. Jednotlivé národy se mohu také přihlásit do vybraných turnajů.

TERMÍN 2. – 7. srpna 2020 ve Švýcarsku.

MÍSTO louka na břehu Rýna, v blízkosti městečka DIESSENHOFEN.

NEDOTOVANÁ CENA SBOREM pro rodiče a ostatní dospělé:  +/- Kč 6 000,-  (Pokud by jste se dopravovali sami částka se samozřejmě snižuje na 160 EUR/4 000 Kč)
DOTOVANÁ CENA SBOREM PRO DĚTI +/-  Kč 4 000,- (v závislosti na kurzu!)

Cenu se nám podařilo pro členy hlídky (včetně dorostu) snížit o dotaci našeho sboru Církve Bratrské ve výši 2 000,-  na dítě! Tedy konečná cena je 4000,-


Dopravu budeme zajišťovat pronajatým 9-ti místným minibusem.
Po přihlášení je nutné uhradit  za dítě zálohu ve výši Kč 1 500,- na náš účet 2900345919 / 2010  do poznámky prosím uveďtě „Eurocamp – Jméno a Příjmení dítěte“ . Platbu prosím proveďte do jednoho týdne od příhlášení.

Chtěli bychom upozornit, že cena se může mírně navýšit a to v případě, že bychom se společně domluvili a prodloužili si tento tábor a rozhodli bychom se navštívit po cestě tam nebo zpátky krásné hory Švýcarska.

Aktuální informace si může přečíst na oficiálním webu https://royalrangerseurocamp.net   a reportáže, fotky z minulého ročníku zde https://www.royalrangers.cz/?s=eurocamp&searchsubmit=U
Přihlašovat se můžete zde:  https://formulare.royalrangers.cz/view.php?id=270770

Pokud by jste věděli o někom kdo by nám mohl zapůjčit spolehlivé 9ti místné auto bez poplatku za  zapůjčení (běžně v půjčovnách se pohybuje kolem 900,- korun za den) byli bychom moc rádi a v tomto případě bychom mohli cenu za tábor snížit!

Věřím, že vás cena tábora neodradí – jedná se skutečně o jedinečnou akci!!
za tým vedoucíchMarek


by